Apie mus

INTI

Uždarosios akcinės bendrovės „Inti“ istorija prasidėjo 1992 m. Tuomet buvo įkurta specializuota, inžinerinių tinklų montavimo paslaugas teikianti įmonė, pavadinta UAB „Inžineriniai tinklai“. Bėgant metams įmonė augo, didėjo darbų apimtys, siaurą specializaciją pakeitė platus teikiamų statybos paslaugų spektras. 2015 m. UAB "Inžineriniai tinklai" pakeitė pavadinimą ir tapo UAB „Inti“. 

 

Sukaupta daugiau nei 29-ių metų darbo patirtis statybos srityje, platus kokybiškai atliekamų statybos paslaugų spektras, kvalifikuoti specialistai, modernus transporto ir statybinių  mechanizmų parkas – visa tai leidžia statybos bendrovei „Inti“ įgyvendinti pačius sudėtingiausius, novatoriškų sprendimų reikalaujančius projektus.MISIJA IR VIZIJA
MISIJA
 

Patenkinti užsakovų lūkesčius suteikiant jiems kokybiškas statybos paslaugas. Būti patraukliu darbdaviu, užtikrinant saugias darbo sąlygas savo darbuotojams, suteikiant jiems galimybę kelti kvalifikaciją, realizuoti savo asmeninius tikslus ir atskleisti savo sugebėjimus.

 
VIZIJA
 

Mūsų siekiamybė – tapti viena iš labiausiai pripažintų statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančių kompanijų Lietuvoje bei įtvirtinti patikimos, į darbų kokybę orientuotos įmonės vardą tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. 

 

VERTYBĖS

  • Profesionalumas ir kokybė:

Siekiant aukščiausios kokybės rezultatų, griežtai laikomės aplinkosaugos ir darbų saugos reikalavimų, nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją bei sistemingai ieškome novatoriškų statybos sprendimų.

  • Atsakingumas:

Sąžiningai vykdome įsipareigojimus, atsakingai žvelgiame į nustatytus terminus bei garantuojame už atliktų darbų kokybę.

  • Sąžininga konkurencija:

Tai - viena iš svarbiausių mūsų vertybių. Vadovaujantis sąžiningomis žaidimo taisyklėmis  ir kitomis konkurencijos ir etikos normomis, siekiame klientams suteikti didžiausią galimą naudą.

 

 

 

PRIPAŽINIMAS

Statybos bendrovę „Inti“ užsakovai vertina kaip patikimą partnerį, sparčiai ir kokybiškai atliekantį darbus, nebijantį technologiškai sudėtingų užduočių ir randantį optimalius jų sprendimų būdus.

 

Bendrovės veikla buvo ne kartą pastebėta ir įvertinta.

 

2016 m.  – Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Metų gaminys 2016”, UAB „Inti“ įgyvendinta Alytaus miesto vandentiekio stoties Nr. 1 rekonstrukcija įvertinta aukso medaliu.

2016 m. – UAB „Inti“ įvertinta kaip viena iš stabiliausių įmonių Lietuvoje. Statybos bendrovei „Inti“ suteiktas tai liudijantis ženklas CrefoCertSTABILUS bei sertifikatas.

2015 m. – Lietuvos pramonininkų konfedaracijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“.

2014 m. – UAB „Inti“ pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių projekte "Gazelė 2014".

2014 m. – apdovanojimas "APVA 2014 m. geriausias rangovas" už sėkmingą bendradarbiavimą ir partnerystę.

2012 - 2014 m. – Lietuvos pramonininkų konfedaracijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“

2010 m. – Lietuvos pramonininkų konfedaracijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“.

2007 m. – Lietuvos pramonininkų konfedaracijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“.

2006 m. – apdovanojimas „Už pasiekimus aplinkosaugoje“.